Lučić-Baroni preskočila prvu prepreku

Hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni proigrala je na ATP turniru u Acapulcu i pobjedom nad Larom Arruabarrene izborila nastup u drugom kolu.

Čini se kako je konačno proigrala i Mirjana Lučić-Baroni. Hrvatska je tenisačica nakon nekoliko redanih poraza upisala pobjedu u prvom kolu WTA turnira u meksičkom Acapulcu, u drugom međusobnom susretu svladavši Laru Arruabarrene.

Španjolska je tenisačica bolje otvorila susret, odmah oduzela Lučić-Baroni servis, no vrlo brzo i lako sve prosula izgubivši dva gema zaredom i otplivavši u gubitak prvoga seta rezultatom 6:3. Isti scenarij gledali smo i u drugom setu, a na koncu je i ishod bio – identičan.

Na istome turniru svoj premijerni nastup čeka Ajla Tomljanović, kojoj će se suprotstaviti Magdalena Rybarikova, dok će Lučić-Baroni čekati ogled s “novom” Španjolkom, Maria-Teresom Torro-Flor.