Lucija Cicvara dvostruka zlatna, Tigar bez poraza u Sarajevu!

Članovi kickboxing kluba Tigar iz Karlovca fenomenalno su odradili turnir u Sarajevu, osvojivši osam zlatnih medalja i natjecanje završivši bez ijednog poraza.

Lucija Cicvara/Foto: HR -Zoran Cicvara

Članica kikcboxing kluba Tigar iz Karlovca Lucija Cicvara ostvarila je tri uvjerljive pobjede u disciplini point fighting na međunarodnom turniru Ilidža Open te osvojila pripadajuću zlatnu medalju, a najsjajnije je odličje oko vrata objesila i u disciplini koju prakticira tek “povremeno” – light contact (obje u višoj kategoriji od -60 kg).

Na turniru održanom u Sarajevu nastupilo je otprilike 400 natjecatelja iz pet država, a boje kickbocxing kluba Tigar branili su još i juniori Mihael Javorović (light contact) koji je osvojio zlatne medalje u kategorijama -63 i 69 kg, Mateo Mokole (kick light) sa zlatima u -79 i -84 kg te Lukas Jurašić sa zlatima u kategorijama -47 kg (point fighting) i -47 kg (light contact)

Odlični rezultati za klub iz Karlovca i njegove perjanice, uz ukupan skor od osam zlatnih medalja u osam kategorija te 21 pobjedom u borbama – bez ijednoga poraza. Tigrovi se sada okreću nastupima na turniru Zabok Open (mlađi natjecatelji) te Europskom kupu u Beogradu, gdje će se u tvrdim disciplinama (ring) okušati seniori.