Ludnica u Londonu: Slaven Bilić odlučio prvaka Engleske?

Nogometaši West Hama večeras su na domaćem terenu pobijedili Tottenham 1:0, čime su nade Spursa u naslov prvaka Engleske tri kola prije kraja sve manje. Ako Chelsea za tri dana pobijedi na domaćem terenu Middlesbrough, postat će ponovno prvak.

U prvom poluvremenu utakmice vidjelo smo par dobrih prilika, prvu ozbiljniju  priliku za domaće imao je Lanzini, ali njegov udarac prošao je pored gola. Nekoliko minute kasnije uzvratio je Harry Kane kojem je vratar West Hama Adrian obranio udarac. Posljednju priliku u prvom dijelu imao je Christian Eriksen, ali i njegov udarac je otišao pored gola.

U drugom poluvremenu vidjeli smo prvi pogodak, koji se na kraju pokazao kao i jedini na utakmici. Lanzini je u 65. minuti pogodio za domaće i veliko slavlje West Hama kojeg vodi naš trener, Slaven Bilić. Do kraja utakmice, Tottenham je imao nekoliko dobrih prilika, ali gostujući igrači nisu uspjeli doći do bodova.

Lanzini GOAL (1:0) West Ham vs Tottenham by OfficialGoals