Luka Modrić upisao novu asistenciju u visokoj pobjedi Reala u gostima kod Betisa

Betis - Real 0:5. Modrić je bio asistent za treći gol kada je nakon odličnog prodora poslužio Benzemu

Luka Modrić/Getty Images

Hrvatski veznjak Luka Modrić bio je među najboljim igračima u visokoj pobjedi Reala kod Betisa u prvome dvoboju 20. kola španjolske Primere.

Kraljevi su lov na Barcelonu i Atletico nastavili uvjerljivom 0:5 pobjedom u kojoj je svih 90 minuta odradio Modrić. Mrežu domaćina zatresli su Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Karim Benzema, Angel di Maria i Alvaro Morata u posljednjoj minuti. Modrić je bio asistent za treći gol kada je nakon odličnog prodora poslužio Benzemu.