Lukša Andrić odličan u novom porazu Türk Telekom kod kuće od Stipčevićevog Tofasa

Andrić je za domaćina ubacio 15 minuta, dok je Rok Stipčević za Tofas imao jedan poen i dvije asistencije

Lukša Andrić

Hrvatski reprezentativci bili su zaposleni i posljednjeg dana 16. kola turske TBL lige. U prvome dvoboju dana Tofas je odnio važnu pobjedu u Ankari, pobijedivši Türk Telekom 83:79.

U redovima domaćina jedan od najboljih aktera bio je hrvatski reprezentativni centar Lukša Andrić koji je za samo 15 minuta postigao isto toliko poena. Dubrovčanin je imao šut iz igre 4-6 i jednu blokadu

Rok Stipčević je za Tofas odigrao 18 minuta, iskoristivši ih za jedan poen i dvije asistencije. Tofasu je to osma pobjeda, Türk Telekomu deseti poraz.

U preostalom dvoboju kola Galatasaray je kod kuće poražen od Anadolu Efesa 67:78. Zoran Planinić je u redovima gostiju za 23 minute igre imao 10 poena (šuti iz igre 4-8) uz dva dodavanja.