Makarani se trećim porazom oprostili od Lige prvaka

Igor Osredkar postigao je jedini pogodak Novog Vremena na turniru.

Malonogometaši Novog Vremena iz Makarske oprostili su se trećim porazom u elitnoj skupini Lige prvaka. Bolji je bio ruski Sibiryak rezultatom 3:1.

Momčad trenera Tea Strunje odigrala je najbolju utakmicu na turniru, ali to im nije bilo dovoljno za osvajanje bodova. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka Igor Osredkar je doveo Makarane u vodstvo u 23. minuti, a devet minuta kasnije rezultat je poravnao Islamov. Makarani su držali pozitivan rezultat do same završnice kada Joan u pretposljednjoj minuti pogađa iz kaznenog udarca, a nakon toga Bastrikov potvrđuje pobjedu ruske momčadi.

Novo Vrijeme je završilo turnir sa tri poraza protiv ipak objektivno jačih momčadi. Na završni turnir plasirao se Sporting koji je u posljednjem kolu remizirao sa gradskim rivalom Benficom, ali je zbog bolje gol razlike prošao dalje. Uz Sporting će na Final fouru igrati Movistar Inter, Barcelona i Kairat Almaty.