Mali kockasti remizirali protiv Crne Gore

Hrvatska reprezentacija remizirala je u prvoj od dvije ovotjedne utakmice protiv Crne Gore.

Hrvatska U16/Foto: Mario Ćužić - ZNA

Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina starosti odigrala je prvu od dvije planirane ovotjedne utakmice s vršnjacima iz Crne Gore, remiziravši u prijateljskom susretu u Petrovcu rezultatom 2:2.

Izabranici Milivoja Bračuna prvi su gol postigli u 38. minuti, strijelac je bio Kreković, no Crna Gora prvo izjednačuje preko Krstovića u 42. minuti, da bi isti igrač u 60. i preokrenuo vodstvo na 2:1.

Konačan rezultat (2:2) postavio je ipak Palaversa u 69. minuti ogleda. Druga utakmica na rasporedu je u četvrtak 3. prosinca u 11 sati.

Crna Gora – Hrvatska 2:2 (1:1)
Prijateljska utakmica, Petrovac
Strijelci: 0:1 – Kreković (38′), 1:1 – Krstović (42′), 2:1 – Krstović (60′), 2:2 – Palaversa (69′)
Hrvatska: Kotarski, Šantalab, Radić, Vuk (od 50′ Viduka), Hanuljak (od 60′ Marušić), Šipoš (od 50′ Baturina), Franjić, Bitunjac (od 60′ Palaversa), Tomašković, Međimorec, Kreković (od 50′ Pršir). Izbornik: M. Bračun.