Maloča zabio u debiju za Lechiju

U prijateljskoj utakmici protiv Wlofsburga Maloča je zabio pogodak za izjednačenje u 80. minuti.

Mario Maloča/Foto: hajduk.hr

Bivši kapetan Hajduka Mario Maloča zabio je pogodak u debiju za svoju novu momčad Lechiju iz Gdanjska u prijateljskoj utakmici protiv Wolfsburga.

Utakmica je završila 1:1, a Maloča ja zabio pogodak za izjednačenje, glavom nakon ubačaja iz slobodnog udarca, u 80. minuti. Za Wolfsburg strijelac je bio Aaron Hunt u 33. minuti.

Maloča je u igru ušao u 64. minuti, dok hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nije nastupio za Wolfsburg.

Lechija je prošlu sezonu završila na petom mjestu u poljskoj Ekstraklas ligi, a osim Maloče, u Gdanjsku igraju još dva Hrvata, 21-godišnji napadač Antonio Čolak i 19-godišnji vratar Marko Marić, koji je na posudbi iz Hoffenheima.