Mamić: “Razmišljam o velikoj novčanoj kazni za momčad”

Zoran Mamić bio je vrlo ljut nakon Dinamove pobjede u Kranjčevićevoj i posebno na igru u završnih dvadeset minuta...

Zoran Mamić/Foto: Gettyimages

Dinamo je slavio u gradskom derbiju protiv Lokomtive 2:1, ali trener modrih, Zoran Mamić nije bio zadovoljan viđenim na terenu.

Zadnjih dvadeset minuta to nije bio Dinamo već seljačka radna zadruga. Iskreno, razmišljam o velikoj novčanoj kazni za momčad. Ovo je nedopustivo. Takvo ponašanje, indolencija, zabava, egoizam…Ne razumijem što se mora dogoditi u njihovim glavama da dođe takav klik,” bio je vrlo rječit Mamić za svoje igrače.

Pobjedu Dinamu su osigurali Soudani i Henriquez, a za lokose zabio je Gržan. Zoran Mamić izjednačio se s Miroslavom Blaževićem i Brankom Ivankovićem s 34 utakmice bez poraza na klupi Dinama.

Ništa mi to ne znači nakon ovakve igre u završnici. Igramo 70.minuta iznad mojih očekivanja, stvaramo prilike i Lokomotivu napravimo bezopasnom, a onda se dogodi ovo. Ne pamtim kad sam bio tako ljut i razočaran”, rekao je Mamić i najavio utakmicu na Kantridi: “Iako, ako ih važna utakmica polufinala Kupa i puna Kantrida ne motivira dovoljno, onda neka se ostave nogometa.