Mamić se plasirao u finale Kupa i ima priliku napraviti nešto što Al Ain nikad nije napravio!

Uspjeh za uspjehom niže bivši trener Dinama.

Zoran Mamić/Foto: Gettyimages

Zoran Mamić vrlo lako mogao bi osvojiti dvostruku krunu sa svojim Al Ainom, klubom koji nikad u povijesti nije postigao takvu stvar.

Naime, Al Ain je u prethodnu subotu osvojio naslov prvaka lige, a sinoć je nastavio svoju odličnu seriju od deset uzastopnih utakmica bez poraza. Radilo se o polufinalu Predsjednikova kupa u kojemu je njegova momčad usred Dubaija deklasirala Al Ahli sa čak 6:0.

Već nakon dvije minute Mamićeva momčad vodila je 2:0, da bi u razmaku od 65. do 90. minute postigla još četiri pogotka. Inače, za Al Ahli nastupa i bivši napadač Hajduka Ante Erceg.

Finale Predsjednikova kupa na rasporedu je idućeg četvrtka u Abu Dhabiju, a protivnik Al Ainu bit će Al Wasl, koji je u susretu drugog polufinala nakon jedanaesteraca izbacio Al Wahdu.