MANDŽO MAJSTORE! Hrvatski napadač zabio prvi gol Serie A ove sezone!

Nakon Andreja Kramarića, u prvom prvenstvenom kolu zabio je i Mario Mandžukić. Popularni Mandžo postigao je sjajan pogodak u pobjedi Juventusa 3:0 protiv Cagliarija.

Mandžukiću je trebalo samo 12. minuta da postigne prvi gol sezone u talijanskoj Serie A. Mandžukić je na jedno ubacivanje  Stephana Lichtsteinera fantastično pospremio loptu u gol.

U prvoj minuti nadoknade prvog dijela Juventus je vodio 2:0. Pjanić je proigrao je Dybalu koji ju je pospremio u mrežu za 2:0. Hrvatski nogometni reprezentativac Duje Čop igrao je do 81. minute, a upravo je na njemu  Alex Sandro skrivio penal u 37. minuti, no Buffon je obranio penal Fariasu.

Gonzalo Higuain je u 66. minuti riješio pitanje pobjednika. Argentinac je zabio za 3:0  na dodavanje Alexa Sandra.