Mandžukić bez učinka u remiju Atletica

Mario Mandžukić igrao je 61 minutu u remiju Atletica kod Levantea bez zapaženijeg učinka.

Mario Mandžukić i Diego Simeone/Foto: Gettyimages

Atletico Madrid nastavlja sa lošim igrama u španjolskoj Primeri. U nedjelju su na gostovanju kod Levantea u Valenciji izvukli remi rezultatom 2:2, a oba puta vraćali su se iz rezultatskog deficita.

Levante je poveo u 32. minuti pogotkom Barrala, ali samo tri minute kasnije bek Atletica, Siqueira vraća stvari na početak. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a novo vodstvo Levanteu u 63. minuti vraća Uche. Ipak u 80. minuti Fernando Torres koji je ušao umjesto hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića zabija za konačnih 2:2.

Dva kola prije kraja Atletico drži treću poziciju sa 77 bodova, dok njegov prvi pratitelj Valencia još uvijek ima teoretske šanse za preskakanjem Madridžana sa četiri boda zaostatka.