Mario Mandžukić debitirao za Atletico, Madriđani u prijateljskoj utakmici svladali Numanciju

Hrvatski je napadač odigrao pola sata, a u devetoj minuti imao je izglednu šansu kada je glavom pucao preko gola

Mandžukić je upisao prve minute za Atletico/foto: Desdesoria.es

U prijateljskoj utakmici protiv Numancije, u kojoj je njegova momčad slavila 1:0 pogotkom Héctora Hernándeza (44.), hrvatski napadač Mario Mandžukić upisao je prve minute u dresu madridskog Atlética.

Upravo je Héctor u 30. minuti ušao umjesto Mandžukića; Diego Simeone smatrao je da je našem reprezentativcu dovoljno pola sata budući da je nakon odmora još daleko od idealne forme. U drugom je poluvremenu tako igrao potpuno različit sastav od onoga koji je počeo utakmicu.

Mandžukić je bio i autor prve izgledne prilike na utakmici. U devetoj je minuti glavom nakon centaršuta Juanfrana pucao malo iznad grede. Atlético je inače dominirao većinu utakmice te zasluženo osvojio trofej Burgo de Osma.

Simeoneova momčad prekosutra putuje na američku turneju, iz koje će izostati Mandžukić i još četvorica prvotimaca.