Mandžukić na kritike odgovorio pogotkom protiv Atalante

Mario Mandžukić zabio je Atalanti u pobjedi Juventusa rezultatom 2:0...

Mario Mandžukić/Foto: Gettyimages

U susretu 9. kola Talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je uspješno svladao Atalantu, a konačan je rezultat (2:0) postavio hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić.

Prvi je to ligaški pogodak hrvatskog ofenzivca ove sezone, čime je i na najbolji mogući način odgovorio na kritike koje su prema njemu usmjerene u posljednje vrijeme, prvenstveno od strane talijanskih medija i navijača stare dame.

Mrežu Atalante načeo je Dybala u 28. minuti  vrhunskim udarcem s više od 25 metara udaljenosti, a Argentinac je potom u 49. minuti i asistirao Mandžukiću za 2:0. Hrvatski je napadač igrao do 77. minute kada je umjesto njega u igru ušao Morata.

Do pobjede je došao i Milan, koji je na San Siru svladao Sassuolo rezutatom 2:1. Domaćin je do trijumfa stigao golovima Carlosa Bacce te Luiza Adriana (86), dok je pogodak za gostujuću momčad, koja je već od 29. minute igrala bez isključenog Andree Consiglija, postigao Domenico Berardi (53 minuta). Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu.