Mandžukić napokon zabio gol u prvenstvu

Mario Mandžukić konačno je zabio u Serie A...

Mario Mandžukić/Foto: Gettyimages

Konačno smo dočekali gol Marija Mandžukića, njegov tek drugi ove sezone u prvenstvu te drugi ukupno u dresu Juventusa.

Nogometaši Juventusa nakon primljenog gola preokrenuli su utakmicu i rezultatom 3:1 u konačnici pobijedili Empoli.

Prvi gol za domaću momčad zabio je Maccarone u 19. minuti susreta. Nedugo nakon toga rezultat je izjednačio naš Mario Mandžukić, na asistenciju Khedire Mandžo je zabio svoj klasičan gol, na poslanu loptu je uklizao i pospremio je u mrežu.

Za 2:1 zabio je Evra u 38. minuti, a konačni rezultat postavio je Dybala u 84. minuti. Juventus se sada nalazi na sedmom mjestu tablice sa 17 bodova, a Empoli je na 13. mjestu.