Marach i Pavić upisali već peti poraz ove sezone

Marach i Pavić imaju tek tri pobjede ove sezone.

Najbolji teniski par 2018. godine, Mate Pavić i Austrijanac Oliver Marach nikako ne mogu uhvatiti kontinuitet igara i formu. Hrvatsko-austrijski dvojac upisao je već peti poraz ove sezone, a upisali su tek dvije pobjede u Aucklandu i jednu u Melbourneu na Australian Openu.

U prvom kolu ATP turnira u francuskom Marseilleu, prvi nositelji su poraženi od indijske kombinacije Jeevan Nedunchezhiyan i Purav Raja sa 6:2 6:4 za samo sat vremena igre.

Indijci su već na početku meča došli do četiri vezane break lopte, a posljednju su iskoristili, da bi potom kod vodstva 3:1 nadoknadili 40:0 i potvrdili prednost novim breakom te odjurili do seta.

Marach i Pavić su u drugom setu kod vodstva 3:2 došli do prve i jedine break prilike u meču koju su iskoristili, ali nakon toga drastično padaju u igri, gube četiri preostala gema, a samim time i meč.

Marach/Pavić – Nedunchezhiyan/Raja 2:6 4:6