Marić startao remijem koji mu je donio Marin Ljubičić

Marin Ljubičić postigao je jedini pogodak u debiju Tomislava Marića na klupi DAC-a...

Negdašnji hrvatski reprezentativac Tomislav Marić startao je remijem na klupi slovačkog prvoligaša DAC Dunajske Srede, u kojemu funkciju sportskoga direktora obnaša još jedan proslavljeni vatreni Aljoša Asanović.

U 20. kolu Superlige DAC je odmjerio snage sa Zlatim Moravcama, a susret je završio bez pobjednika (1:1), premda su gosti već nakon 60 sekundi ostali bez isključenog Pavlende.

Cijelu je utakmicu za DAC odigrao i naš Marin Ljubičić, a u 57. minuti pogodio je za vodstvo svojega sastava. Na konačnih 1:1 izjednačio je ipak desetak minuta kasnije Mazan.

U redovima domaćih do 72. minute na terenu je bio i Dario Krišto, a za Zlate Moravce devet minuta odradio je i negdašnji Rijekin junior Armando Mance.

DAC je na prvenstvenoj ljestvici na devetoj poziciji s tek 22 osvojena boda u 20 odigranih kola.