Marin Čilić u četvrtfinalu Tokija!

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira koji se održava u Tokiju. Svladao je Japanca Yasutakua Uchiyamu sa 6:3, 6:4.

Hrvatski tenisač Marin Čilić svladao je u meču osmine finala ATP turnira u Tokiju japanskog tenisača Yasutakua Uchiyamu sa 6:3, 6:4.

Marin Čilić oduzimao je Japancu početni udarac po jednom u svakom setu. U osmom gemu prvog seta naš tenisač radi ‘break’ na servisu Yasutakua Uchiyame za 5:3 te u sljedećem gemu na svom servisu osvaja set sa 6:3. Na samom početku drugog seta Marin ponovo oduzima početni udarac Japancu. Do kraja seta oba tenisača osvajaju poene na svojim servisima te Čilić osvaja drugi set rezultatom 6:4 i slavi ukupnu pobjedu i plasman u četvrtfinale Tokija.

U četvrtfinalu će hrvatski tenisač igrati protiv američkog tenisača Ryana Harrisona.