Mario Hezonja prvi put ostao bez koša u NBA-u

Orlando je poražen od Chicaga pred svojim navijačima rezultatom 92:87...

Mario Hezonja/Foto: facebook.com/Mario-Hezonja

U derbiju NBA lige Orlando Magic poražen je noćas od Chicaga na domaćem parketu, konačan rezultat glasio je 92:87.

Chicago je prednost držao od druge četvrtine, a hrvatski reprezentativac Mario Hezonja prigodu je ovoga puta dobio samo u otvarajućoj dionici ogleda. Proveo je Hezonja samo pet minuta na parketu te je prvi put u svojoj NBA karijeri ostao bez poena – promašio je, naime, sva tri šuta iz igre.

Oklahoma je pak svladala Denver sa 117:93 uz 25 poena Kevina Duranta, stigavši tako i do treće svoje pobjede. Kent Bademore predvodio je s 20 poena Atalantu Nevena Spahije protiv Charlottea, Toronto je sa 106:87 bio bolji od Milwaukeeja, dok je San Antonio pobijedio Boston rezultatom 95:87.

Bez pobjede su i dalje Los Angeles Lakersi, koje je u trećoj ovosezonskoj utakmici svladao Dallas na krilima Dirka Nowitzkog (25 poena, uza samo tri promašaja). Kobe Bryant je, s druge strane, utakmicu okončao s 15 poena, uz očajan šut od 3-15.

Miami je iznenađujuće, s dvadeset razlike, pobijedio Houston sa 109:89, premda su u jednom trenutku čak i gubili 21 razlike. Domaći su utakmicu riješili prije svega sjajnim drugim poluvremenom, u kojemu su postigli 65 poena, a primili tek 26.