Mario Mandžukić načeo HSV u pobjedi Bayerna

Hrvatski reprezentativac zabio je pogodak u 42. minuti. Milan Badelj odigrao cijelu utakmicu za HSV

Mario Mandžukić slavi pogodak / Getty Image

Bundesliga, 16. kolo

BAYERN – HSV 3:1

Stadion Allianz Arena. Gledatelja: 71.000. Sudac:

Strijelci: 1:0 Mandžukić (42′), 2:0 Gotze (52′), 2:1 Lasogga (87′), 3:1 Shaqiri (90′).

BAYERN: Neuer, Lahm, Rafinha, Van Buyten, Dante, Contento, Kroos (od 82′ Hojberg), Alcantra, Gotze (od 64′ Ribery), Mandžukić, Muller (od 78′ Shaqiri).

HSV: Drobny, Jansen, Djourou, Tah, Van der Vaart, Rincon, Badelj, Arslan, Çalhanoğlu (od 76′ Jiraček), Zoua (od 85′ Lam), Lasogga.

Mario Mandžukić nastavio je sa sjajnim igrama u Bayernu, hrvatski reprezentativac zabio je novi gol u pobjedi nad HSV-om. Igrala se 42. minuta, Kroos je odigrao za Rafinhu koji je loptu za Mandžukića koji je glavom pogodio za 1:0.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, dok je Milan Badelj proveo 90 minuta u gostujućim redovima.