Mario Mandžukić opet strijelac, Bayern slavio u Bremenu 7:0

Mario Mandžukić / Getty Image

Mario Mandžukić nastavio je sa sjajnim igrama u dresu Bayerna koji je na gostovanju kod Werdera slavio s čak 7:0 u utakmici 15. kola njemačkog prvenstva.

Mandžukić se upisao u strijelce u 60. minuti. Ribery je ubacio s desne strane, a hrvatski reprezentativac postigao je deveti prvenstveni pogodak ove sezone.

HSV je izgubio od Augsburga, Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, dok je Ivo Iličević ušao u igru u 60. minuti.

Rezultati 15. kola: Borussia (M) – Schalke 2:1, Eintracht – Hoffenheim 1:2, HSV – Augsburg 0:1, Stuttgart – Hannover 4:2, Werder – Bayern 0:7