Mario Mandžukić strijelac u pobjedi Atletica, Real nadigrao Liverpool

Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu za Real Marid u velikoj pobjedi na gostovanju protiv Liverpoola (3:0)

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Malmo 5:0, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je drugi gol na utakmici. U 61. minuti Koke je ubacio, Mandžukić se riješio pratnje i pospremio loptu u mrežu. Hrvatskog reprezentativca u 77. minuti zamijenio je Cerci.

Luka Modrić igrao je cijelu utakmicu za Real Marid u velikoj pobjedi na gostovanju protiv Liverpoola (3:0). Dejan Lovren igrao je cijelu utakmicu. Kod prvog gola u 23. minuti, James je sjajnom loptom uposlio Ronalda. Lovren nije uspio izbiti loptu, Ronaldo je pobjegao Škrtelu i iz prve pospremio loptu u mrežu – 0:1.

Bayer Leverkusen pobijedio je Zenit, Tin Jedvaj ušao je u igru u 82. minuti umjesto Çalhanoğlua. Monaco je remizirao protiv Benfice (0:0), Danijel Subašić branio je za momčad iz Kneževine.

Rezultati 3. kola:

Skupina A: Olympiakos – Juventus 1:0 (Kasami 35), Atletico – Malmo 5:0 (Koke 48, Mandžukić 61, Griezmann 63, Godin 87, Cerci 90)

Poredak: Olympiakos 6, Atletico 6, Juventus 3, Malmo 3 boda.

Skupina B: Liverpool – Real Madrid 0:3 (Ronaldo 23, Benzema 30, 41), Ludogorets – Basel 1:0 (Minev 90)

Poredak: Real Madrid 9, Ludogorets 3, Liverpool 3, Basel 3 boda.

Skupina C: Monaco – Benfica 0:0, Bayer – Zenit 2:0 (Donati 58, Papadopulos 63)

Poredak: Bayer 6, Monaco 5, Zenit 4, Benfica 1 bod.

Skupina D: Anderlecht – Arsenal 2:1 (Nayar 71/Gibbs 89, Podolski 90), Galatasaray – Borussia Dortmund 0:4 (Aubameyang 6, 18, Reus 41, Ramos 83)

Poredak: B. Dortmund 9, Arsenal 6, Anderlecht 1, Galatasaray 1 bod