Martić poražena u polufinalu

U finalu će igrati Wozniacki i Keys.

Hrvatska tenisačica Petra Martić nije se uspjela plasirati u finale WTA turnira u američkom gradu Charlestonu. Bolja je u dva seta bila danska predstavnica Caroline Wozniacki sa 6:3 6:4.

13. igračica svijeta kod vodstva 3:2 u prvom setu iskoristila je treću break priliku, a nakon toga mirno privela set kraju. Bolje je Wozniacki ušla i u drugi set, oduzela je Petri servis za vodstvo 2:1, a naša igračica koristi prvu priliku za obrat te izjednačava na 4:4. Već u sljedećem gemu, Dankinja je došla do 0:40, a potom iskoristila treću break loptu te nakon toga sigurno odservirala za finale.

U finalu će igrati protiv domaće predstavnice Madison Keys koja je sa 6:4 6:0 bila bolja od Portorikanke Monice Puig.