Masters: Marin Čilić poražen na otvaranju, Novak Đoković prepustio hrvatskom tenisaču dva gema

Prvo kolo, skupina A: Marin Čilić - Novak Đoković 1:6, 1:6

Marin Čilić nije uspio, Novak Đoković u 11. ogledu upisao je jedanaestu pobjedu 1:6, 1:6 na otvaranju Mastersa u Londonu. Đoković je u prvom setu kod 2:1 preokrenuo 30:40 i oduzeo servis Čiliću. Srpski tenisač ubrzo je stigao do novog breaka i priveo prvi set kraju.

Srpski tenisač na otvaranju drugog seta odmah je stigao do breaka za 2:0. Čilić je zatim iskoristio jedinu break priliku, ali to će ujedno biti jedini gem koji je osvojio u drugom setu. Hrvatski tenisač imao je 30:0 na svom servisu, ali nije uspio i Đoković je poveo 3:1 i odjurio do pobjede.