Mateo Kovačić odigrao poluvrijeme u remiju Intera, Bubnjiću 90 minuta u porazu Udinesea

Marko Livaja započeo je susret između Torina i Atalante odigravši 56. minuta bez zapaženijeg učinka

Mateo Kovačić/Getty Images

Hrvatski nogometaši u 21. kolu Serie A nisu ostvarili zapaženi učinak. Izdvojiti se može debi Igora Bubnjića za Udinese na gostovanju kod Parme. Bubnjić je odigrao svih 90 minuta, a Udinese je poražen sa 1:0 (stijelac Amauri).

Mateo Kovačić je susret između Intera i Catanie počeo na klupi, da bi na početku drugog poluvremena ušao u igru. To ipak nije donijelo očekivane promjene u igri Intera, koji je susret završio bez pogodaka.

Marko Livaja započeo je susret između Torina i Atalante odigravši 56 minuta bez zapaženijeg učinka. Torino je slavio sa 1:0.