Mateo Kovačić odigrao sat vremena u Interovom 1:3 porazu od Eintrachta u Frankfurtu

Hrvatski je reprezentativac startao kao jedan od dvojice isturenih veznjaka u formaciji 3-5-2. Inter je poveo, ali domaćini su preokrenuli

Kovačić u duelu s Lucasom Piazonom/foto: Facebook

Nogometaši Intera poraženi su sa 1:3 u Frankfurtu od Eintrachta u pretposljednjoj prijateljskoj utakmici uoči početka sezone. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić bio je u početnoj postavi za goste, a u 61. minuti zamijenio ga je Hernanes.

Inter je u vodstvo doveo Botta u 25. minuti na asistenciju Nagatoma, no kasnije su rezultat preokrenuli Lucas Piazon te s dva gola švicarski reprezentativac Haris Seferović.

Kovačić je bio jedan od dvojice (Obi) isturenih veznjaka u formaciji 3-5-2, ali nije se najbolje iskazao u defenzivnim zadacima. Corriere dello Sport piše da je bio jedan od neodlučnijih prilikom drugog i trećeg pogotka Eintrachta. Početkom drugog poluvremena uputio je daljinski udarac prema golu, što je uglavnom bilo sve od Mateovog napadačkog doprinosa.

Inter posljednju provjeru ima u četvrtak u Solunu protiv PAOK-a.