Medveščak slavio protiv Katowica na Continental Cupu

Medveščak u posljednjem kolu igra protiv Rittena.

Hokejaši Medveščaka upisali su prvu pobjedu u drugom nastupu na Continental Cupu u Belfastu. Medvjedi su sa 3:2 bili bolji od poljskih Katowica.

Medveščak – Katowice 3:2 (2:0, 1:0, 1:1)

Medvjedi su nakon jučerašnjeg poraza od domaćeg Belfasta odigrali značajno bolje i upisali pobjedu vrijednu prolaza. U 15. minuti Mike Aviani pogodio je za vodstvo, a dvije minute kasnije David Brine povećava prednost. Nakon dvije i pol minute u drugoj trećini Poljaci se vraćaju u utakmicu golom Macieja Urbanowicza, a zatim u otvaranju posljednjeg perioda dolaze do izjednačenja preko Janne Laakkonena. Ipak, Yann Sauve minutu kasnije zabija za konačnih 3:2.

Večeras se sastaju Belfast i Ritten, a kako stvari zasada stoje Medvjedima pobjeda protiv Rittena u posljednjem kolu donosi prolaz u finalnu rundu Kontinentalnog Kupa.