Medveščak u pobjedničkom ozračju dočekuje lidera

Medveščak vs Sjeverstalj: 4-2 (1-1, 3-0, 0-1).

Hokejaši Medveščaka pobijedili su u Ledenoj dvorani Doma sportova Sjeverstalj koji se nalazi na posljednjem mjestu Zapadne konferencije. Dvoboj je završio rezultatom 4-2 (1-1, 3-0, 0-1) čime su Medvjedi zauzeli šestu poziciju u konferenciji.

Igor Skorodov doveo je goste u vodstvo pogotkom u 11. minuti, no samo minutu kasnije Radek Smolenak vraća stvari na početak. Čekala nas je odlična druga trećina koju je Medveščak dobio rezultatom 3:0, a pogotke su redom postizali Gilbert Brule, Tuukka Mantyla i Smolenak kojemu je to bio drugi zgoditak na utakmici.

Dimitri Kagarlitskij je na ulasku u posljednje dvije minute susreta smanjio vodstvo Medvjeda postavivši konačni rezultat 4:2. U sljedećem dvoboju u Dom Sportova dolazi vodeća momčad Zapadne konferencije, moskovski CSKA.