Medveščak vodeća momčad Zapada!

Nova pobjeda Medveščaka...

Medveščak je u Ledenoj dvorani svladao Dinamo iz Rige 2:1 u produžetku i četvrtom uzastopnom pobjedom preuzeo vodstvo u Zapadnoj konferenciji. Zagrebačka momčad je u prvih pet utakmica ove sezone osvojila 11 bodova. Domaći vratar Krošelj bio je danas jedan od najboljih igrača utakmice.

U 28. minuti Seig je zaradio isključenje, a nakon samo sedam sekundi power playa Giliati je doveo Medveščak u prednost. Devet minuta prije kraja utakmice Redlihs je uposlio Dzerinsa, koji je izjednačio rezultat. U produžetku je Kvapil pogodio za slavlje Medveščaka. Naša momčad u nedjelju u 17:30 u Bratislavi igra protiv Slovana.