Mektić i Peya porazom otvorili završni masters

Mektić i Peya propustili su tri break lopte za vratiti se u meč.

Hrvatsko-austrijska kombinacija Nikola Mektić i Alexander Peya poraženi su u prvom kolu skupine Llodra/Santoro na završnom ATP Mastersu u Londonu od Kolumbijaca Juana Sebastiana Cabala i Roberta Faraha.

Kolumbijci su slavili u dva seta sa 6:3 i 6:4, a u svakom su napravili jedan break. U prvom setu iskoristili su prvu i jedinu priliku za obrat pri vodstvu 2:1 i mirno odservirali do kraja seta. U drugom su Cabal i Farah uspjeli kod rezultata 4:4 još jednom breaknuti Mektića i Peyu, a potom su spasili 15:40 i došli do vrijedne pobjede.

U drugom meču ove skupine Jammie Murray i Bruno Soares slavili su protiv Ravena Klaasena i Michaela Venusa.