Mevza Cup: Mladostašice nadomak nastupa na završnom turniru

Odbojkašice zagrebačke Mladosti su u Bratislavi svladale austrijski Sokol Post rezultatom 3:1 (18:25, 25:8, 25:14, 27:25).

Odbojkašice zagrebačke Mladosti otputovale su u Bratislavu gdje se igraju posljednje utakmice Mevza Cupa prije završnog turnira. U pretposljednjoj utakmici snage su odmjerile s austrijskim Sokol Postom i upisale pobjedu rezultatom 3:1 (18:25, 25:8, 25:14, 27:25).

Austrijska ekipa trenutno je posljednjeplasirana, no u prvom setu uspjele su iznenaditi Zagrepčanke. Već u drugom setu Mladostašice ponovno dokazuju svoju kvalitetu i uvjerljivim rezultatom osvajaju set. Austrijanke su ponovno zaprijetile krajem četvrtog seta, no zagrebačke odbojkašice ostale su koncentrirane i privele su utakmicu kraju.

Odbojkašice Mladosti sada su nadomak nastupa na završnom turniru. Danas ih očekuje posljednja utakmica Cupa, a protivnik će im biti domaća ekipa Slavie EU. Utakmica je na rasporedu u 16 sati.