Mini kockasti bolji od Crnogoraca

Hrvatska je bila bolja od Crne Gore...

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je i drugu prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Crne Gore, nakon što je u utorak protiv istoga protivnika remizirala rezultatom 2:2.

Izabranici Milivoja Bračuna ovoga su puta bili mnogo bolji, konkretniji i efikasniji, a rezultiralo je to uvjerljivom pobjedom u Podgorici s konačnih 0:3 (0:2).

Kockaste je u vodstvo doveo Pršir u 17. minuti, rezultat je povisio desetak minuta kasnije Baturina, a posljednji je pogodak djelo Šipoša početkom drugog poluvremena. Za Hrvatsku su nastupili Bermanec, Šantalab, Radić, Palaversa, Đumilijan, Šutalo, Franjić, Baturina, Marušić i Viduka te Šipoš, Lovrić, Krekobić i Pršir.

U-16: CRNA GORA – HRVATSKA 0:3 (0:2)