Minimalan poraz hrvatske kolonije u Speziji

Spezija ja na svom terenu poražena sedam kola do kraja Serie B...

Hrvatska kolonija u talijanskoj Speziji doživjela je jedanaesti ovogodišnji prvenstveni poraz; bolja od njih bila je Ternana, slavivši s minimalnih 1:0.

Klub u vlasništvu Gabrielea Volpija trenutačno drži sedmo mjesto u Serie B, no izabranici Nenada Bjelice u posljednje vrijeme prezentiraju slabije igre, a na ruku im ne ide ni negativna serija od tri uzastopne utakmice bez pobjede.

Jedini je pogodak djelo Avenattija iz 63. minute, a od hrvatskih nogometaša na terenu su svih devedeset minuta odradili Šitum, Datković, Brezovec i Miloš.

Do kraja prvenstva ostalo je još samo sedam kola, a Bjelica i co. jedan su bod udaljeni od ulaska u doigravanje za Prvu ligu, a sedam od izravnog plasmana u elitno talijansko društvo.