Mlade nade Hajduka uvjerljivo svladale Dinamo

Hajduk je na Nike Premier Cupu uvjerljivo svladao Dinamo...

Na terenima Zagrebella igra se državna završnica Nike Premier Cupa na kojoj sudjeluje šest momčadi, a pobjednik ide na europski finalni turnir u Danskoj od 7. do 11. svibnja. U prvoj dvoboju turnira Hajduk je svladao Dinamo s uvjerljivih 3:0. Splićani su poveli u četvrtoj minuti pogotkom Baturine, a u 24. minuti je pogodio i Blagaić. Devet minuta kasnije je Baturina svojim drugim pogotkom postavio konačan rezultat. Riječ je o sinu bivšeg napadača Zagreba i Hajduka Mate Baturine.

U skupini A se uz Hajduk i Dinamo nalazi Osijeku, a u skupini B su Zagreb, Varaždin i Rijeka. Podsjetimo, Dinamo je prije dvije godine osvojio ovo natjecanje pobjedom protiv Milana na Old Traffordu.