Mlade odbojkašice poražene od Bugarske, danas ih čeka Poljska

Hrvatska od početka utakmice igra loše te Bugarska bez većih problema osvaja prvi set rezultatom 25:11. Previše je grešaka na servisu, a napad nije dovoljno učinkovit tako da i drugi set odlazi u korist Bugarske 25:12.

Početak trećeg seta naše igračice pokazuju svoje drugo lice. Prijem se stabilizira, a samim time i realizacija napada. Do kraja seta vodi se borba, poen za poen. Nažalost, u samoj završnici dvije pogreške oduzimaju im priliku za četvrti set i Bugarska uzima tri boda rezultatom 3:0 ( 25:11, 25:12, 28:26).

“Naša ekipa je još uvijek neiskusna. Imali smo prilike koje nismo znali iskoristiti. Moramo igrati što više ovakvih turnira kako bi skupili iskustvo”, komentirao je susret izbornik Miroslav Aksentijević.

Naše djevojke danas od 20 sati čeka utakmica s Poljskom, a istu se može pratit putem live streaminga ovdje