Prijateljske utakmice - juniori - - 2. kolo

Mladi Nijemci ponovno prejaki za mlade Hrvate

HRVATSKA – NJEMAČKA 25:30 (14:15)

Hrvatski juniori siječanjski dio priprema završili su utakmicom u Njemačkoj protiv domaćina. U drugom susretu ponovo je bio bolji domaćin s 30:25 (15:14).

Hrvatska se cijelo prvo poluvrijeme držala uz bok Njemačkoj uz pomoć raspoloženog napada i nakon isteka 30. minute zaostajala je tek jedan pogodak (14:15). U drugom dijelu Njemačka je pojačala tempo igre, a pad koncentracije u hrvatskim redovima kažnjavali su lakim golovima. Do posljednjeg sučeva zvižduka Njemačka je svoju prednost povećala na plus pet (30:25).

U hrvatskim redovima najbolji je bio Filip Glavaš sa šest pogodaka, jedan manje dodao je David Mandić, dok  je Dorian Markušić zabio njih tri.

Hrvatska: Tomislav Stojanović, Filip Glavaš, David Mandić, Dorian Markušić, Arijan Beliga, Sandro Samardžić, Ivan Martinović, Marin Šipić, Moreno Car, Andrej Obranović, Ante Babić, Tin Lučin, Jakov Vrdoljak, Petar Medić, Marko Čorić.