Hrvatska vaterpolo U-15 reprezentacija završila nastup na Uskršnjem turniru u Mađarskoj

Mladi vaterpolisti upisali poraz za kraj

Hrvatska U-15 vaterpolo reprezentacija porazom je završila nastup na Uskršnjem turniru u Miskolcu. Bolji od naših vaterpolista su bili vaterpolisti Mađarske rezultatom 12-7 (3-2, 0-1, 4-3, 5-1).

U posljednjem susretu na turniru izabranici Hrvoja Bobanovića su dobro otvorili susret, te su držali priključak za domaćinom sve do posljednje četvrtine. Tada Mađari ubacuju u višu brzinu i rješavaju pitanje pobjednika osvajanjem navedene dionice s 5-1.

Kod naših reprezentativaca najviše se istaknuo Dedić s 4 gola, dok su Marić, Brajnović i Škaro postigli po pogodak. Ako podvučemo crtu ispod nastupa U-15 vaterpolista u Mađarskoj dolazimo do mršavog učinka od pobjede nad Crnom Gorom, remija s Italijom i dva poraza od Srbije i Mađarske. U odnosu na prošlu godinu kada su naši vaterpolisti osvojili tradicionalni Uskršnji turnir, ovaj rezultat predstavlja blago razočaranje, no nadamo se kako su mladi vaterpolisti izvukli pouke iz ovog turnira koje će im pomoći u nastavku reprezentativne karijere.