Mladostašice izjednačile u finalu

Drugi susret finala prvenstva Hrvatske u odbojci odigrale su seniorke, a odbojkašice Mladosti su na domaćem terenu pobijedile ekipu Kaštele rezultatom 3:2 i tako izjednačile finalnu seriju.

Zagrepčanke su odlično otvorile susret i nakon dva seta vodile s 2:0, a u drugom setu su ostavile protivnice na samo 12 poena. Izgledalo je kako će Mladostašice utakmicu u svoju korist završiti ekspresno, no tada se bude gošće i stižu do izjednačenja na 2:2 u setovima. U posljednjem petom setu domaće igračice su skupile snage i slavile rezultatom 15:8. Bila je to druga pobjeda Mladosti u sezoni nad protivnicama iz Kaštela.

Odlučujuća utakmica finala odigrat će se u srijedu, 26. travnja, u Gradskoj dvorani Kaštela, s početkom u 20. sati.