Modrić i Kovačić ostali bez naslova prvaka

Nogometaši Atletico Madrida danas su slavili na Santiago Bernabeu u derbiju protiv Real Madrida (1:0).

Derbi 26. kola Primere pripao je ekipi Atletico Madrida koji je sa minimalnih 1:0 slavio protiv kraljevskog kluba. Prvo poluvrijeme današnje utakmice obilježila je dosta gruba igra gostiju, te nekoliko žutih kartona.

Na otvaranju drugog poluvremena Atletico Madrid je stigao do prednosti. Filipe Luis je asistirao za Griezmanna, koji je rutinski pogodio mrežu Kraljeva za 1:0. Isti igrač je u 67. minuti imao još jednu dobru priliku, ali je ovaj put njegov udarac bez problema zaustavio golman domaćih.

Atletico Madrid je drugi na tablici  Primere sa 58 osvojenih bodova, dok je Real Madrid treći sa četiri boda manje. Prva Barcelona ima  pet bodova prednosti nad Atleticom, dok Real zaostaje devet bodova s time da Barcelona ima i  utakmicu manje

Luka Modrić odigrao je cijeli susret, dok je Mateo Kovačić utakmicu pogledao sa klupe.