Modrić sjajan u novoj pobjedi Real Madrida

Real Madrid je svladao Eibar, a Luka Modrić je odigrao odličnih sat vremena...

Luka Modrić na treningu Real Madrida/Foto: Gettyimages

U 31. kolu španjolskog prvenstva Real Madrid je na domaćem terenu svladao Eibar 3:0 i približio se Barceloni na samo dva boda zaostatka. U 21. minuti je Ronaldo iz lijepo pogodio iz slobodnog udarca s 25 metara. Vratar Irureta je nespretno reagirao i domaći su poveli 1:0. Deset minuta kasnije je Arbeloa ubacio, a Hernandez je glavom povisio rezultat.

Luka Modrić je zamijenjen u 61. minuti, a ušao je Lucas Silva. Naš reprezentativac odigrao je sjajno i imao je nekoliko dobrih proigravanja. Sedam minuta prije kraja Jese je lijepo prošao kroz obranu Eibara i s desetak metara poslao loptu u mrežu. Real Madrid je imao čak 24 udarca prema vratima.