Mornar završio europsku sezonu

Na kvalifikacijskom turniru u Barceloni Mornar je poražen od talijanskog viceprvaka Brescie 10:8 i završio je europsku sezonu. Naš predstavnik je tako u dva kola upisao dva poraza. Ipak su Mornari odigrali mnogo bolje nego jučer protiv domaćina Sabadelle, no upravo ih je loše izdanje protiv španjolskog predstavnika stajalo uspjeha.

Brescia našeg Petra Muslima se namučila za važnu pobjedu protiv splitske momčadi, no ipak je kontrolirala utakmicu. Talijanska momčad je već u prvoj četvrtini povela 4:1 i usmjerila je utakmicu prema pobjedi. Na početku treće dionice bilo je 7:4 za Bresciu i Mornar se nije mogao vratiti iako se pogocima Burića i Buhe šest i pol minuta prije kraja približio na 8:7. No, odmah je Rizzo vratio svojoj momčadi da pogotka prednosti, a Janović je pogotkom otklonio sve dvojbe. Sutra naša momčad igra protiv Utrechta.