Nakon “Black Diamond Cup-a” slijedi novi izazov u Bukureštu

Hrvatska kadetska reprezentacija pod vodstvom trenera reprezentacije Gorana Plaveca prije mjesec dana (19.ožujka 2016.) nastupila je na jakom međunarodnom turniru „Black Diamond Cup“ u Dorogu (Mađarska). Na turniru je sudjelovalo oko 200 natjecatelja iz 17 država, a našu zemlju ponosno su predstavljali  kadeti Hrvačkog Kluba Sisak Pavel Puklavec i Karlo Kodrić koji su izborili medalje srebrnog i brončanog sjaja.

Podsjetimo, Karlo je u težinskoj kategoriji do 76 kg osvojio drugo mjesto, ubilježio je tri  pobjede protiv Austrijanca, Srbina, Poljaka, a u finalnoj borbi izgubio je od domaćeg natjecatelja. Pavel Puklavec u težinskoj kategoriji do 69 kg osvojio je brončanu medalju uz četiri  pobjede protiv Slovaka te trojice predstavnika Mađarske uz poraz od Moldavca.

Nakon uspješnog ožujka  za mlade hrvače stiže novi test u travnju. Dva hrvača hrvačkog kluba Sisak  ponovno traže pobjedu,  ovaj put u Bukureštu, Rumunjskoj.  Na jaki turnir  su otputovali sa hrvačkom kadetskom reprezentacijom i trenerom reprezentacije prof. Goranom Plavecom.

Gledati i navijati za naše dečke, žestoke hrvače možete ovdje .