Nakon minimalnog poraza, Hrvatska danas remizirala s Kazahstanom

Jučer je vratar Luketin zabio, a danas je Primić zaključao vrata.

Izabranici Mate Stankovića jučer su bili nadomak iznenađenju protiv favoriziranog Kazahstana, ali izgubili su 2:1 nakon što su primili gol u pretposljednjoj minuti susreta. Danas su hrvatski malonogometaši uspjeli odigrati remi bez pogodaka s istim protivnikom.

Kazahstan – Hrvatska 0:0 (0:0)

Kazahstan: Higuita, Bayraliyev, Suleimenov, Zhamankulov, Orazov, Tursagulov, Douglas, Esenamanov, Imanalin, Piyaly, Valiullin.

Hrvatska: Luketin, Primić, Đuraš, Jelovčić, Perić, Perišić, Čekol, Kosor, Kazazić, Suton, Mataja, Martinac, Ćorluka, Horvat.

Kazahstanci su kao i jučer dominirali u posjedu, no usprkos tome nisu uspjeli savladati vratara Zorana Primića. U prvom poluvremenu opasno su prijetili Douglas i jučerašnji strijelac Chingiz Esenamanov, no Primić je obranio obje sjajne prigode, dok su u nastavku najbliže pogotku bili Azat Valiullin i Serik Zhamankulov.

S obzirom da je nedostajalo čak 10ak igrača od kojih velika većina nositelja igre naše reprezentacije, stručni stožer može biti zadovoljan remijem i minimalnim porazom kod izrazito jakog Kazahstana.