Natko Zrnčić-Dim na korak do bodova u Kitzbühelu, Kostelić spust propustio radi superkombinacije

Natko je za pobjednikom Austrijancem Hannesom Reicheltom zaostao 2,82 sekunde, osvojivši 33. mjesto

Natko Zrnčić-Dim/Getty Images

Natko Zrnčić-Dim ostao je na korak do osvajanja bodova u najtežem spustu sezone, voženom na legendarnom Streifu u austrijskom Kitzbühelu.

Natko je za pobjednikom Austrijancem Hannesom Reicheltom zaostao 2,82 sekunde, osvojivši 33. mjesto. Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić propustio je spust zbog priprema za superkominaciju koja je u nedjelju (10.15) na rasporedu na istom skijalištu.

Reichelt se legendarnom stazom pred 60 tisuća navijača spustio u vremenu 2:03.38. Drugi je sa 21 stotinkom zaostatka bio vodeći u ukupnom poretku Aksel Lund Svindal, dok je treće mjesto zauzeo Amerikanac Bode Miller s 34 stotinke slabijim vremenom.