Natko Zrnčić Dim prvi u spustu u Nor-Am utrci

Zrnčić je došao do pobjede deset mjeseci nakon što je posljednji put osvojio bodove u Svjetskom kupu

Natko Zrnčić Dim/Getty Images

Natko Zrnčić Dim osvojio je prvo mjesto u spustu na Nor-Am utrci u Copper Mountainu. Zagrepčanin je do pobjede stigao u vremenu 1:35.15 minuta, deset stotinki brže od drugoplasiranog Amerikanka Jareda Goldberga. Istok Rodeš utrku je završio na 71. mjestu sa zaostatkom od 4,28 sekunde za pobjednikom.

Inače, Zrnčić je došao do pobjede deset mjeseci nakon što je posljednji put osvojio  bodove u Svjetskom kupu.

U utrci skijašica Andrea Komšić utrku je završila na 14. mjestu, dok je Saša Tršinski bila 25.