NBA: Bogdanović solidan u porazu Netsa

Bojan Bogdanović/Getty Images

Sinoć je u NBA ligi odigrano pet utakmica, a nama najzanimljivija je bila ona između Brooklyn Netsa i Golden State Warriorsa kojima je zbog rođenja sina nedostajao Draymond Green.

Warriorsi su po učinku najbolja momčad lige (26-4) te se očekivala njihova lagana pobjeda protiv Netsa, 14. ekipe Istočne konferencije. Netsi su zahvaljujući odličnoj drugoj četvrtini na poluvrijeme otišli  sa 16 koševa razlike (65:49), ali je Durantu i društvu bilo potrebn svega 6 minuta da nadoknade zaostatak. U posljednu četvrtinu su ušli s vodstvom od 4 koša razlike te su postepeno gradili prednost, a krajnji rezultat bio je 101:117. Naš Bojan Bogdanović je za 26 minuta na parketu upisao 12 koševa, tri skoka te jednu blokadu. Najbolji u redovima Warriorsa bio je Kevin Durant s 26 koševa, 9 skokova, 7 asistencija te 3 ukradene lopte.

Brooklyn Nets – Golden State Warriors    101:107 (34:33, 31:16, 19:39, 17:29)