NBA: Ivica Zubac odigrao najbolju utakmicu

Ivica Zubac

U pet sinoćnjih NBA utakmica, nastupe su upisala i dvojica Hrvata.

Brooklyn Netsi su na domaćem terenu sa 109:119 poraženi od drugoplasirane momčadi Istočne konferencije, Toronto Raptorsa. Bojan Bogdanović je za 20 minuta provedenih na parketu postigao 11 koševa, a upisao je i tri skoka te jednu ukradenu loptu. Najbolji igrač Netsa bio je Brook Lopez s 28 koševa i 8 skokova, dok je goste do pobjede predvodio DeMar DeRozan s 36 koševa, 11 skokova i 6 asistencija.

Poraz su na domaćem parketu upisali i LA Lakersi. U vrlo efikasnoj utakmici sa 121:127 bolji su bili Denver Nuggetsi, a posebno nas veseli odlična izvedba našeg mladog centra Ivice Zubca koji je nakon sjajnih igara u razvojnoj ligi (NBA D-league) priliku dobio i u NBA ligi. Zubac je za 26 minuta upisao svoj prvi ‘double-double’ učinak, postigao je 11 koševa, a k tome je dodao 13 skokova, po jednu asistenciju i ukradenu loptu te tri blokade.