NBA PREDSEZONA: Hezonja odličan protiv Clevelanda

Cleveland Cavaliersi su u svojoj Quicken Loans Areni dočekali Orlando Magic za koji igraju Mario Hezonja i Damjan Rudež. Momčad Magica nije imala odgovor na odličnu ofenzivnu igru aktualnih NBA prvaka koji su na poluvremenu imali 71 posto uspješnosti šuta iz igre, uključujući devet pogođenih trica (od 12 pokušaja) te se na odmor odlazi s vodstvom Cavsa 68:42. Cavaliersi su utakmicu mirno priveli kraju, nedopustivši igračima Orlanda da ih rezultatski ugroze. Hezonja je na parketu proveo 26 minuta i u tom je razdoblju upisao 17 koševa, 2 skoka i 1 asistenciju. Drugi naš igrač u redovima Orlanda, Damjan Rudež je za 14 minuta postigao 3 koša, a upisao je i skok te dvije asistencije.

(video: YouTube)

Cleveland – Orlando 117:102 (31:21, 37:21, 29:27, 20:33)

Osim Hezonje i Rudeža, nastupio je i Dragan Bender. On je u porazu Phoenixa na terenu proveo 26 minuta te je upisao 6 koševa, 4 skoka i jednu asistenciju.

Phoenix – Utah 99:104 (23:31, 22:18, 27:26, 27:29)