NBA: Rudež ostvario učinak karijere u porazu Indiane, Bogdanović solidan u pobjedi Netsa

Damjan Rudež zabio je 13 poena u porazu Indiane protiv Detroita 96:98. Bojan Bogdanović ubacio je 12 koiševa u slavlju Netsa kod Washingtona 80:102

Bojan Bogdanović/Getty Images

Damjan Rudež odigrao je najbolju utakmicu od dolaska u NBA. Indiana Pacers izgubili su od Detroita 96:98, a Rudež je ubacio 13 poena u 16 minuta koliko je proveo na parketu uz jednu asistenciju i skok. Rudež je tako ostavio odličan dojam na parketu što je ujedno zalog za budućnost hrvatskog košarkaša u NBA-u. U redovima Indiane najbolji strijelac bio je Hibbert s 14 poena, dok je u redovima Detroita Brandon Jennings zabio 37 koševa.

Brooklyn Netsi su pak slavili na gostovanju protiv Washingtona 102:80. Bojan Bogdanović postigao je 12 poena u 32 minute provedene na terenu, a Netsi su ujedno prekinuli niz od sedam poraza.

Rezultati: Washington Wizards – Brooklyn Nets 80:102, Indiana Pacers – Detroit Pistons 96:98. Toronto Raptors – Atlanta Hawks 89:110, San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers 110:96, Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers 121:126, Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors 127:115, Orlando Magic – Memphis Grizzlies 96:106, Philadelphia 76ers – New Orleans Pelicans 96:81, Boston Celtics – Chicago Bulls 103:119, Dallas Mavericks – Denver Nuggets 97:89, Utah Jazz – Los Angeles Lakers 94:85, Sacramento Kings – Miami Heat 83:95.