Nexe upisao drugi poraz u SEHA ligi

NEXE se nalazi na visokom trećem mjestu i ima dobre šanse prvi puta zaigrati na final fouru.

Rukometaši našičkog NEXE-a poraženi su u 8. kolu rukometne SEHA Gazprom lige na gostovanju kod Vardara rezultatom 31:26.

RK Vardar – RK NEXE 31:26 (16:12)

Našićani su otvorili susret vodstvom 1:0 i 2:1, a nakon toga Vardar je preuzeo kontrolu nad utakmicom, a hrvatski doprvak uspješno je držao priključak do pred kraj prvog dijela kada se Vardar odlijepio na +4 (16:12).

I u nastavku susreta slična priča kao u prvom poluvremenu, NEXE je bio uporan i dolazio na gol-dva zaostatka, ali nikako nisu uspjeli doći do izjednačenja. Makedonci su na kraju došli do konačnih pet razlike i stigli do šeste pobjede ove sezone.

Najbolji strijelac u dresu Nexea bio je Marin Šipić s 5 pogodaka, a ponovo je sjajnu večer imao Mihajlo Radovanović koji je skupio 14 obrana. Kod Vardara su po četiri pogotka postigli Timur Dibirov i Danil Šiškarev.